czwartek, 31 października 2013

Pierwsze urodziny

Nie chodzi tu bynajmniej o urodziny Alicji. Do nich jeszcze prawie 2 miesiące.
Pierwsze urodziny obchodzi sklep 13 arts. Z tej okazji zostały ogłoszone dwa konkursy. Pierwszy na kartkę a drugi na zdjęcie produktów 13 arts w niecodziennej aranżacji. Kartki nie zrobiłam ale za to na zdjęcie pomysł miałam od razu.
Jak wracałam z mężem i córką z Craftshow Alicja była już bardzo znudzona i ciężko było ją czymś zająć. Ani zabawki, ani jedzonko już się nie sprawdzały. Wtedy w ręce wpadła mi farbka Ayeeda Paint Matte cobalt, wrzucona podczas szybkich zakupów do torebki. Postanowiłam spróbować i... zadziałało. Alicja przez kilka minut uważnie oglądała i przekładała słoiczek. Spróbowała też oczywiście jak smakuje ;)
Zdjęć oczywiście wtedy nie robiłam ale gdy dzisiaj ponownie dałam jej słoiczki do zabawy zainteresowała się nimi od razu :)
Mimo fajnej zabawy na końcu i tak wygrał miś. Może to i dobrze bo chyba jeszcze dla niej trochę za wcześnie na mediowanie ;)


Pozdrawiam serdecznie

3 komentarze:

  1. No proszę! Farbki 13arts zainteresuję naprawdę KAŻDEGO! Uważaj, niedługo będziesz musiała się nimi dzielić bardziej na poważnie ;) Pozdrawiam!!

    OdpowiedzUsuń