wtorek, 16 listopada 2010

Mój pierwszy albumik

To już kolejny post z serii "mój pierwszy..."
Ale to chyba dobrze bo znaczy, że się rozwijam :)
Dzisiaj chciałam się pochwalić zrobionym samodzielnie mini albumikiem. Jak już jakiś czas temu pisałam miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach "Album świąteczny - czyli jak zamknąć ducha świąt na kilku kartach" prowadzonych przez Kamaftut, które odbywały się w ramach krakowskiego Scrapfestu. W materiałach szkoleniowych :), które dostaliśmy była baza albumowa i wycinanki ze Scrapińca oraz papiery ILS. Ponadto można było korzystać z materiałów przygotowanych przez prowadzącą. Ponieważ podczas warsztatów zajęłam się oglądaniem i testowaniem nieznanych mi rzeczy scrapowych, zaczątek albumu który wtedy powstał całkowicie nie "trzymał się kupy ":)
Ale nie byłabym sobą gdybym nie podjęła wyzwania. Z lekkim opóźnieniem ale powstał - MÓJ PIERWSZY ALBUMIK.
Zastosowane kolory: biały, czerwony, zielony i złoty czyli te, które kojarzą mi się ze Świętami. I brokat, żeby się błyszczało.
Ale dosyć gadania zapraszam do oglądania :)


Do albumiku planuję wkleić zdjęcia a raczej zdjęciunia zrobione w święta.
Po bliższym przyglądnięciu można dopatrzyć sie kilku niekonsekwencji wynikłych głównie z tego, że część albumu została ozdobiona już na zajęciach, kiedy nie miałam jeszcze żadnej wizji całosci. Ale i tak jestem zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że wreszcie się odważyłam :)
Pozdrawiam wszystkich zaglądających i przypominam o moim candy :)