sobota, 29 października 2011

Przygotowania do Świąt

Jak na blogach zaczęły pojawiać się pierwsze prace bożonarodzeniowe stwierdziłam, że ja mam jeszcze czas. A tu się nagle okazało, że październik minął mi nim się obejrzałam i powoli trzeba zacząć myśleć o temacie. Do tego myślenia zmusiło mnie też małe świąteczne zamówienie. Efektem tego myślenia jest pierwsze w tym roku ubranko na bombkę.


W piątek wieczorem powstałą też karteczka. Tak dawno nie miałam w rękach papieru, że gdy tylko znalazłam trochę czasu to musiałem coś pociąć. I tak powstała świąteczna karteczka wg mapki Mojo monday 212 i Sasya sketches.Przy jej tworzeniu miałam okazję wypróbować tusz do embossingu ze scrap.com. Super jest.

Przeżyłam ostatnio ogromne zaskoczenie gdy spojrzałam na licznik obserwatorów. Okazało się, że jest tam już 100 osób. Jest mi bardzo miło, że tyle osób lubi do mnie zaglądać (mogłyby jeszcze zostawiać komentarze :D). Serdecznie witam wiec nowe osoby i zapraszam do zaglądania bo tak mi przyszło do głowy, ze taką okrągłą liczbę to trzeba by jakoś uczcić :)
Pozdrawiam