wtorek, 28 czerwca 2011

Owadzi ATCiak i zaległości prezentowe.

Mimo, iż większości owadów nie lubię nie mogłam sobie odmówić wzięcia udziału w wyzwaniu Nordstjerny
na blogu Craft Artwork.
A to dlatego, że nagrodą niespodzianką jest cudny stempel wykonany własnoręcznie przez autorkę wyzwania.
Szukając inspiracji trafiłam na cudne zdjęcie gąsieniczki. Przygotowałam więc dla niej zieloną gałązkę zeby czuła się jak w domu :) I tak oto powstało moje ATC.

Edycja:
W trakcie pisanie przez mnie posta (na raty oczywiście bo w między czasie musiałam biegać za Adasiem) Kuba wykorzystał materiały, które zostały na stole i stworzył własnego ATCiaka :) To jego pierwszy ale myślę, że nie ostatni. Bo mój starszy syn bardzo lubi wszelkie zabawy papierem. I ma już za sobą pierwszy album wykonany wspólnie z mamą, który niebawem pokażę :)


Pracę Kuby również zgłaszam na wyzwanie w Craft Artwork.Druga część postu dotyczy zaległych prezentów, które dostałam od dwóch blogowych koleżanek. Aż wstyd się przyznać kiedy...
Takie oto cudeńka trafiły w moje ręce od alexls.
Ale od początku... Ola zapytała mnie kiedyś, który z wyhaftowanych przez Nią dzwonków mi się bardziej podoba to mi go prześle. Wybór był trudny bo obydwa mi się podobały ale w końcu się zdecydowałam.


Jakie było moje zdziwienie gdy w przesyłce oprócz dzwonka znalazłam biscornu.  


I do tego całą masę cudnych guzików i tasiemek.

Kolejny prezent dotarł do mnie od Dorotki - z okazji urodzin. Był totalnym zaskoczeniem. Sprawił mi ogromnie dużo radości. Przede wszystkim dlatego, że kartki, które wykonuje Dorota są po prostu urocze i cieszę się, że mam je w swoich zbiorach :)


Ja już dziewczynom dziękowałam ale zrobię to jeszcze publicznie - jesteście super i sprawiłyście mi bardzo dużo radości.

Dużo radości sprawiają mi również wszystkie komentarze, które mi zostawiacie. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Candy w Lemonade

Z okazji pojawienia się w sklepie nowych kolekcji Lemonade zaprasza candy.
Nie mogło mnie tam zabraknąć :)