czwartek, 12 stycznia 2012

POTRZEBNA KREW...

...dla siostrzenicy mojej koleżanki.

Poniżej zamieszczam informację przekazaną przez jej rodziców gdyby ktoś z Was mógł pomóc.6-letnia Kamila chora na aplazję (zanik) szpiku kostnego przebywa w Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Krakowie – Prokocimiu oczekując na przeszczep szpiku kostnego.
Dziewczynka ma bardzo słabe wyniki badań i wciąż przetaczana jest jej krew. Aby jej stan się poprawił Kamila potrzebuje krwi 0RH-.
Prosimy wszystkie osoby o podanej grupie krwi, o pomoc dla Kamili w powrocie do zdrowia. Każda osoba o takiej grupie może oddać krew w najbliższym punkcie poboru krwi.

Oddając krew prosimy o wskazanie, że jest ona przeznaczona dla:
KAMILI STACH  KLINIKA ONKOLOGII I HEMATOLOGII DZIECIĘCEJ KRAKÓW.

Każda osoba, która odda krew proszona jest o wzięcie z Punktu Pobrań zaświadczenia i przesłanie (scan/zdjęcie) otrzymanego zaświadczenia na adres: kamila.stach@op.pl

Oddać można każdą inną grupę krwi, gdyż w chwili braku odpowiedniej grupy, zostanie ona wymieniona w banku krwi na odpowiednią.

Dlatego zwracamy się do Was, ludzi dobrej woli, honorowych krwiodawców, ale również do każdego, kto miałaby ochotę wspomóc dziecko w walce o życie o oddanie krwi.
Będziemy wdzięczni za pomoc, bez względu na to, jaką grupę krwi posiadacie.
                                                                                                                                              Rodzice