poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Tagi dwaDzisiaj chciałam pokazać Wam dwa tagi, które przygotowałam na wyzwanie Craft Artwork.
Na pierwszy rzut idzie tag czerwony bo lekko spóźniony. Powód? Z założenia moje tagi miały powstawać przez zabawę różnymi mediami a jak tu się bawić jak jedynym posiadanym przez mnie medium czerwonym jest tusz. I to nie distress tylko zwykły jakiś. Dumałam więc i dumałam i w końcu wymyśliłam. Wykorzystałam sposób na tło wg Tusi. Najpierw odbiłam stempelek białym tuszem (scrap.com) i potraktowałam to bezbarwnym pudrem do embossingu. A potem wytuszowałam to wszystko czerwonym tuszem. Dodałam też odrobinę pomarańczu żeby tło pasowało do gazy.
A z gazą to długa historia… Dość powiedzieć, że do uzyskania końcowego koloru użyłam dwóch barwników do jajek, farby akrylowej i tuszu.
A oto efekt Zdecydowanie bardziej jestem jednak zadowolona z tagu niebieskiego. Może dlatego, że niebieski to jeden z moich ulubionych kolorów wiec miałam do wykorzystania dużo materiałów. Tło powstało tak jak w tagu zielonym. Gaza farbowana glimmer mistem. Stempelek potraktowany embossingiem przy użyciu tuszu Distress (scrap.com). Jeszcze trochę farby pękającej i gotowe.Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za komentarze.