środa, 20 października 2010

ATC - podsumowanie dwóch wymianek

Dzisiaj będzie hurtowo o ATCiakach.

Jakiś czas temu brałam udział w wymiance organizowanej przez Kasmatkę. Karteczki, które ja przygotowałam pokazywałam już wcześniej. Nadszedł czas aby pokazać te, które dostałam.


I tak autorkami Ateciaków są (od lewej od góry): Kasmatka, Alexls, Anek73, Gillanek, Monia-art, Huma, ponownie Alexls, Safrin, Justynka, Eda.

Druga wymianka, w której brałam udział organizowana była przez AgnieszkęMD.
Były trzy tematy: pory roku, żywioły oraz po drugiej stronie lustra. Najpierw zaprezentuję swoją interpretacje. Przygotowałam ATCiaki na dwa tematy: pory roku i żywioły.
Interpretacja pierwszego tematu pojawiła się bardzo szybko.

Z drugim miałam już nieco kłopotu. Natchnęło mnie dopiero jak zobaczyłam to, co przygotowała Anek. Ania wykorzystała w swojej interpretacji guziki czyli rzeczy, które obok biscorniaków i kotów najbardziej mi się z nią kojarzą :) No więc zadałam sobie pytanie z jakimi materiałami ja ostatnio pracowałam. I wyszło na to, że z tasiemkami, których używam do kartek oraz z koralikami. I tak oto powstały "żywiołowe" ATCiaki.


A to już prace, które dostałam.


Autorkami ich są: woda- moteczek, ogień - anetkam0, powietrze - mag349, ziemia - grubcio, wiosna - Eda, lato - Izoldka17, jesień - Madziorek, zima - AgnieszkaMD.

Na koniec jeszcze chciałam podziękować organizatorkom za super wymianki i polecić się na przyszłość ;)

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za miłe komentarze.