piątek, 1 kwietnia 2011

Wpis do wędrasia 2

Dziś kolejny wpis. Tym razem do wędrasia Mag349 a moim zadaniem było oscrapowanie zdjęć Emilka. Muszę przyznać, że nie myślałam, że będzie to dla mnie takie trudne. Największy mój problem to dobranie kolorystyki papieru do kolorystyki zdjęć. Wyszło na to, że wolę pracować ze zdjęciami czarno-białymi bo mam wtedy dowolność jeśli chodzi o kolor papierów.
Druga trudność to układ wpisu.
W końcu jednak po długich debatach wybrałam papier a co do układu postanowiłam skorzystać z mapki z Art piaskownicy, z której korzystałam przy Adasiowym scrapie. Zrobiłam bliźniacze wpisy, różniące się szczegółami. Zdecydowałam się na ten krok ponieważ drugie wybrane przez mnie  do oscrapowania zdjęcie jest zbliżeniem pierwszego.
Właściwie jestem zadowolona z wpisu chociaż oglądając zdjęcia widzę, że mogłam trochę więcej pobawić się tuszami. Jedyna uwaga dotyczy wycinankowych pojazdów. Z brązowych tuszów dysponuję tylko Distressem Vintage Photo. Żeby uzyskać nieco ciemniejszą barwę pobawiłam się tuszem i białą farbą akrylową. Efekt był super - uzyskałam ciemny brąz. Niestety crackle accents wyciągnął z powrotem kolor tuszu. Mam nauczkę na przyszłość. 

A teraz zdjęcia.
I klika zbliżonek.


Jak widać są nawet krzywe przeszycia :D Niestety nie mogłam się powstrzymać przed wciągnięciem nitek na lewą stronę. No po prostu nie mogłam :D


Pozdrawiam serdecznie