wtorek, 16 lutego 2010

Karnawałowe ATCPrzygotowałam swoje drugie ATC na wyzwanie u Scrapujących polek.
Tym razem tematem był karnawał.
Dla mnie inspirację stanowił karnawał w Wenecji. Bardzo lubię oglądać stroje, w które poprzebierani są uczestnicy karnawału. Są barwne i bogato zdobione, takie inne od strojów codziennych. I do tego zwykle białe maski. 

Miła niespodzianka

Jakiś czas temu podziwiałam śliczne biscornu, które wykonuje Alexls. Zagadnęłam ją, że bardzo chętnie zostałabym kiedyś właścicielką jednego z wyhaftowanych przez nią cudeniek. Na to Alexls odparła, że bardzo chętnie coś dla mnie przygotuje jednak z powodu dużej ilości zajęć nie jest w stanie powiedzieć kiedy. Jakież więc było moje zdziwienie gdy pod koniec zeszłego tygodnia została w moje ręce przekazana paczuszka zawierająca śliczne biscornu.
Można je podziwiać poniżej (zdjęcia podkradłam z blogu Alexls ale w dobrej wierze wiec chyba nie będzie zła :))

Biscornu to kojarzy mi się z czasami, kiedy panie ubrane w długie suknie siedziały w salonie i wykonywały mistrzowskie hafty prowadząc przy tym miłą konwersację. To chyba ze względu na te guziczki :)
Olu, bardzo Ci dziękuję za taki śliczny prezent.
W tajemnicy powiem, że ja też przygotowałam dla Oli prezent. Ale na razie ciiiiiiii. Zobaczymy czy jej się spodoba.

Zapisałam się też na moją drugą wymianę ATC u Anek 73. Tematy są bardzo ciekawe (kobiecy, wiosenny i jajeczny), czasu na wykonanie bardzo dużo a i ilość właściwie dowolna :)