wtorek, 16 listopada 2010

Mój pierwszy albumik

To już kolejny post z serii "mój pierwszy..."
Ale to chyba dobrze bo znaczy, że się rozwijam :)
Dzisiaj chciałam się pochwalić zrobionym samodzielnie mini albumikiem. Jak już jakiś czas temu pisałam miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach "Album świąteczny - czyli jak zamknąć ducha świąt na kilku kartach" prowadzonych przez Kamaftut, które odbywały się w ramach krakowskiego Scrapfestu. W materiałach szkoleniowych :), które dostaliśmy była baza albumowa i wycinanki ze Scrapińca oraz papiery ILS. Ponadto można było korzystać z materiałów przygotowanych przez prowadzącą. Ponieważ podczas warsztatów zajęłam się oglądaniem i testowaniem nieznanych mi rzeczy scrapowych, zaczątek albumu który wtedy powstał całkowicie nie "trzymał się kupy ":)
Ale nie byłabym sobą gdybym nie podjęła wyzwania. Z lekkim opóźnieniem ale powstał - MÓJ PIERWSZY ALBUMIK.
Zastosowane kolory: biały, czerwony, zielony i złoty czyli te, które kojarzą mi się ze Świętami. I brokat, żeby się błyszczało.
Ale dosyć gadania zapraszam do oglądania :)


Do albumiku planuję wkleić zdjęcia a raczej zdjęciunia zrobione w święta.
Po bliższym przyglądnięciu można dopatrzyć sie kilku niekonsekwencji wynikłych głównie z tego, że część albumu została ozdobiona już na zajęciach, kiedy nie miałam jeszcze żadnej wizji całosci. Ale i tak jestem zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że wreszcie się odważyłam :)
Pozdrawiam wszystkich zaglądających i przypominam o moim candy :)

9 komentarzy:

 1. oglądając go stwierdziłam że aż się proszą do niego zdjęcia ze świąt:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny! Umieszczenie zdjęc bedzie uwienczeniem całości

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny. Bardzo mi sie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 4. I słusznie, że jesteś zadowolona. należy Ci się, bo albumik jak ta lala :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudny!!! Jak już zrobiłaś jeden to zaraz będą kolejne :) To wciąga ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przesliczny! Bedzie wspaniala pamiatka z tegorocznych swiat!

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczny, ciekawie skomponowany

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiesz trzy razy się zbierałam, żeby skomentować Twój albumik i napisać coś sensownego, a wszystko dlatego, ze ja się na scrapie po prostu nie znam. Postanowiłam jednak napisać coś punktu widzenia ewentualnego użytkownika Twojego dzieła. Podoba mi się, że nie przesadziłaś z ilością kolorów i błyszczących elementów. Bardzo praktyczne są te zakładki. Ciekawy jest pomysł na połączenie różnych deseni w jednym kolorze. No i najbardziej podobają mi się detale. Jest ich sporo, ale nie przeładowałaś nimi albumiku. Ogólnie będzie on piękną oprawą Twoich zdjęć ale nie odwróci od nich uwagi. Jednym słowem świetny

  OdpowiedzUsuń