niedziela, 28 marca 2010

Same miłe rzeczy i kartki wielkanocne

Najpierw chciałam się pochwalić :)
Przed poprzednim weekendem pisałam, że będę zajęta bo muszę przygotować kilka jajek szydełkowych na wydmuszkach. Mój mąż namówił mnie bowiem do udziału w konkursie na pisankę wielkanocną. Wczoraj było rozstrzygnięcie konkursu i okazało się, że moje jajeczka zajęły 3 miejsce w kategorii "pisanka współczesna". Oto dyplom:


Druga miła rzecz, która mnie ostatnio spotkała to wygrana w candy organizowanym przez Kamino70. Kilka dni temu dotarły do mnie wygrane kolczyki. Są śliczne. Muszę przyznać, że przeglądając galerię Kamino jestem pod dużym wrażeniem jej prac. Są po prostu cudne, niepowtarzalne. I bardzo się cieszę, że jedna z jej ślicznych prac trafiła właśnie do mnie. A oto moje nowe kolczyki:


I na zakończenie jeszcze kilka kartek wielkanocnych. Jak widać ja również skorzystałam w fantastycznego kursu przygotowanego przez Brises dla Akademii Scrapbookingu.

10 komentarzy:

 1. Gratuluję wygranej...piękne karteczki...pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo! Moje gratulacje:) Kolczyki urocze, a weny do produkcji kartek zazdroszcze;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wygranej! Jak to fajnie gdy ktoś doceni naszą pracę- wiem coś o tym.
  Kolczyki przepiękne- warto było wziaść udział w cukieraskach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie Twoje jajeczka-pisanki to zajmują pierwsze miejsce!!Gratuluje ogromnie miejsca 3 i wygranej,a karteczki jak zwykle urocze;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :) Wygranej w candy też - śliczne kolczyki :) Karteczki bardzo ładne!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wygranej!
  Kartki jajka śliczne. A środkowa już moja :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Edytko, Twój mąż to dopiero ma nosa:) Gratuluje wygranej, to dopiero jest motywacja i przede wszystkim ktoś docenia pracę i trud włożony w nią. A to cieszy!:) Wygranej candy również gratuluję, kolczyki bardzo ładne, wiosenne w sam raz na Świąteczne spotkanie rodzinne:) A karteczki śliczne moje uginają się przy Twoich!:)
  Pozdrawiam,
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję nagrody (szydełkowe jajeczka naprawdę zasługują na uznanie), gratuluje wygranej w candy (ja jeszcze nigdy nie miałam szczęścia w tych zabawach), a karteczki są piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo się cieszę :-) Gratuluję! :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Puk puk to jeszcze raz ja tutaj:) A dlatego tu, bo jest tu piekna karteczka, ktora do mnie dotarla! Dziekuje bardzi i zycze rowniez wszystkiego najlepszego z okazji Wielkej Nocy!

  OdpowiedzUsuń