wtorek, 30 marca 2010

Drób wg Peninii

Kilka dni temu Peninia zamieściła na swoim blogu szablony na szyte przez siebie koguciki i kurki. Ponieważ już od jakiegoś czasu podziwiałam jej produkcję drobiową, postanowiłam skorzystać z zamieszczonego szablonu. Najpierw brakowało czasu. Jak już zaczęłam szyć okazało się, że wcale nie jest to takie proste. Wybrane przeze mnie materiały niestety nie były najłatwiejsze w obróbce. Udało się jednak i mogę się dziś pochwalić samodzielnie uszytą kurką.

Dodatkową mobilizacją do szycia był mały konkursik, który ogłosiła Peninia dla tych, którzy skorzystają z szablonu. Szczegóły znajdziecie tu.
Kogucik też będzie (bo brakuje mu tylko skrzydełek i grzebienia) ale gdzieś dopiero pod koniec tygodnia bo teraz inne rzeczy pilniejsze czekają.

Chciałam też pochwalić się śliczną karteczką, która dotarła do mnie z życzeniami wielkanocnymi od Dorotki i za którą bardzo dziękuję.


I na koniec chciałam jeszcze bardzo podziękować za gratulacje i za wszystkie miłe słowa o moich karteczkach.

5 komentarzy:

 1. Ach jaka piękna kurka:))Cudo!!Bardzo mi się podoba kolorystyka:))Kochan zabawa trwa do 30 kwietnia:))więc jeszcze cały miesiąc :))
  Wiosenne buziaki posyłam i wpisuję Ci oczywiście na listę do losowania :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurka rewelacyjna! Bardzo podobają mi się Twoje ręczne przeszycia :)
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje zdolności.Niezła ta kura.Życzę wygranej w konkursie.Że też Ty masz na to wszystko czas...Mnie go ciągle brakuje i ciągle mam go za mało.

  OdpowiedzUsuń
 4. Edytko, zaskoczyłaś mnie kurką:) Rewelacyjnie się prezentuje:) Chciałam też złożyć Tobie najserdeczniejsze życzenia Świąteczne: dużo zdrowia, radości, pogody ducha:) Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń