piątek, 3 sierpnia 2012

Zaległe wpisy i bardzo zaległy TUSAL

Witam wszystkich którzy jeszcze czasem tu zaglądają :)
Właśnie wróciłam z urlopu i powoli zaczynam ogarniać rzeczywistość. W ramach tego ogarniania postanowiłam omieść nieco pajęczyny na blogu.
A spod pajęczyn wyłoniły się dwa wpisy do wędrasi wykonane jeszcze przed wyjazdem.
Pierwszy wpis do albumu Ani pt: "Ocalić od zapomnienia". Ja postanowiłam ocalić naszą historię. Bo jak można wychować młodych ludzi na patriotów jeśli nie będą znali swoich korzeni.


Kolejny album to album mag, który miał być przewodnikiem po ciekawych miejscach. Ja do opisania wybrałam Danię.To co widoczne to nie wszystko. We wpisie jest kilka schowków, w których znajdują się dodatkowe informacje.


No i na koniec słoiczek. Mam nadzieję, że organizatorka zabawy i pozostałe dziewczyny wybaczą mi opóźnienie ale na wczasach niestety nie miałam możliwości zamieszczenia zdjęcia. Dla zainteresowanych - w moim słoiczku przybyło kilka nitek więc niedługo możecie spodziewać się wpisu hafciarskiego.


Pozdrawiam serdecznie

5 komentarzy:

 1. fascynujące są takie albumy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Też bym kiedyś chciała zrobić taki album. Tylko jakoś nie potrafię nawiązywać znajomości i nie mam do kogo wysyłać...
  Szczególnie chwycił mnie za serce Twój wpis do "ocalić od zapomnienia". Mam wrażenie, że teraz ciężko trafić na ludzi, którzy uważają, że o historii należy pamiętać. A dla mnie to bardzo ważne, w jakiś sposób definiuje to kim jestem. Chociaż nie przepadam za słowem "patriotyzm", trochę za bardzo się nim szasta na prawo i lewo i, mam wrażenie, wypacza, zwłaszcza ostatnio.
  Pozdrawiam
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 3. Kerowyn - jeśli masz konto na facebooku to dziewczyny z grupy SCRAP właśnie organizują kolejną wędrówkę więc mogłabyś do nich napisać czy Cię przyjmą. Ania (http://anek73.blox.pl/html) ma odnośnik na blogu do swojej strony na fb i ona organizuje wędrówkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podobają mi się wpisy.. pięknie je tworzysz :). Szczególnie ten pierwszy mnie zachwycił..

  OdpowiedzUsuń
 5. Stuk puk, pobudka;)! Znowu Pani pozwala, aby pajęczynom blog obrastał;)

  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń