piątek, 10 lutego 2012

1%

Pamiętacie mój niedawny post o Kamili?
Akcja oddawania krwi odniosła ogromny skutek. W imieniu rodziców Kamili jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy się do niej przyłączyli.
Tym razem chciałam przekazać Wam jeszcze jedną prośbę rodziców Kamili.


Szanowni Państwo,

Nasza córka 6-letnia Kamila Stach, zachorowała na anemię aplastyczną (zanik) szpiku kostnego.
W anemii aplastycznej szpik kostny nie produkuje dostatecznej ilości czerwonych i białych krwinek. Niedobór białych krwinek sprawia, że chory podlega większemu ryzyku infekcji. Leczenie jest długotrwałe i kompleksowe, obejmuje przyjmowanie antybiotyków, transfuzje krwi, a także zażywanie leków, które stymulują pracę szpiku.
Najlepszym rozwiązaniem jest przeszczep szpiku kostnego - jednak nasza córka nie dostała tej szansy. W przypadku Kamili w grę wchodzi tylko i wyłącznie przeszczep rodzinny, niestety jej jedyny brat nie może być dawcą.
Od 31 grudnia 2011 roku, nasza córka objęta jest leczeniem w Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Ze względu na przewlekły charakter i specyfikę schorzenia wymaga stałej i troskliwej opieki obojga rodziców w trakcie pobytu poza szpitalem jak i podczas hospitalizacji.
Kamila 23 stycznia zaczęła leczenie farmakologiczne, które jest bardzo kosztowne i może trwać miesiącami ….
Kamila jest pod opieką Fundacji Przeciwko Leukemii. Otwarte ma tam konto, na którym są gromadzone pieniądze na jej dalsze leczenie.

Będziemy wdzięczni za każdą kwotę przekazaną na konto.
Rodzice
Teresa i Paweł Stach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz