poniedziałek, 5 grudnia 2011

Podsumowanie projektu: zeszyt II

Z dużym opóźnieniem wynikającym głównie z konieczności obróbki zdjęć :) publikuję moją fotorelację z tego projektu. Organizowany był przez Michelle i na jej blogu zainteresowani znajdą jego szczegółowy opis.
Zeszyt, który do mnie dotarł składa się z 61 różnych kartek, przygotowanych przez każdą z osób biorących udział w projekcie. Ponieważ trudno byłoby zrobić zdjęcia im wszystkim zamieszczam tylko kolaż z moimi ulubionymi kartkami.
Jeszcze nie zdecydowałam do czego go użyję, jak na razie po prostu go mam :)
Mój wkład do zeszytu to fragmenty rysunków wykonanych na kalce technicznej. I nie było by w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że kalka jest pożółkła bo ma już co najmniej kilkadziesiąt lat.


Fajnie było wziąć udział z takim wspólnym przedsięwzięciu i stworzyć coś razem. Dziękuję organizatorce i wszystkim uczestniczkom za włożony wkład.

Tak mi się spodobało wspólne działanie, że zapisałam się do innego wspólnego przedsięwzięcia - z całkiem innej dziedziny - TUSAL-u CyberJulki.
Pozdrawiam serdecznie

4 komentarze:

 1. Ja się cały czas gryzę, że nie załapałam się na ani jedną edycję :(... Bo zeszyt jest cudowny.. A z tego co pokazałaś najbardziej podoba mi się strona środkowa... Cudowna :).. Wiesz może kto jest jej autorką?

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie. Właściwie to jedyna moja uwaga do projektu jest taka, że fajnie by było gdyby był wymóg podpisania się na stronie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hm.. Ale jeśli ktoś ma zamiar wykorzystać go na journaling to mogłoby to przeszkadzać.. Ale na końcu można byłoby sporządzić jakąś listę, ale to wymagałoby dodatkowej pracy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Może i tak, choć ja bym wolała np. ponumerowane strony i jakiś spis osób :D. Ale wczoraj znalazłam autorkę tej kartki :). Jakbyś była ciekawa:
  http://marysza.blogspot.com/2011/11/projekt-zeszyt-ii-project-notebook-ii.html

  OdpowiedzUsuń