środa, 10 sierpnia 2011

Zielony tag

Oj jak ja miałam ciąć papiery, ile zrobić LO-sów po powrocie z wczasów. A tu minęło już półtorej tygodnia a ja ciągle nie mogę znaleźć czasu. Ale jak tylko zobaczyłam wyzwanie Annar na blogu Craft Artwork, polegające na stworzeniu książeczki tagowej "5 kolorów" nie mogłam się oprzeć.
Pierwszy na tapetę poszedł zielony. Jest to jeden z moich ulubionych kolorów więc nie miałam problemów ze znalezieniem materiałów.
Początkowo miałam inny pomysł na wykonanie tego taga, miały być zawijaski, kwiaty... ale postanowiłam spróbować czegoś nowego. Nowego dla mnie. Chodzi o zabawę różnymi mediami.
Na pierwszy rzut poszło tło taga, które wykonałam wg przepisu Tusi zamieszczonego na blogu Polki Scrapują (użyłam 3 kolorów tuszu).
Efekt bardzo mi się spodobał. Potem była gaza i tasiemka wyfarbowane również tuszem Distress. No i jeszcze stempelek z embossingiem (puder Distress zakupiony w scrap.com). I farba pękająca. I napis. Co prawda wszyscy widzą, że tag jest zielony ale zamysł miałam taki, żeby wyszło jak u Kieślowskiego tylko zamiast 3 będzie 5 :)
Ale dosyć tego ględzenia. Czas pokazać to cudo :DDziękuję wszystkim za odwiedziny i komentarze.

6 komentarzy:

 1. Ale cudowny :)))
  Pięknie wkomponowałaś gazę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny jest! tło naprawdę wyszło rewelacyjnie!
  i ja też po urlopie od półtora tygodnia i też jakoś poza zielonym tagiem nic innego nie wyprodukowałam - wczasy rozleniwiają ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. tag piękny! :) świetnie Ci wyszło tło, bardzo mi się podoba ;))

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny tag. Warto jest eksperymentować i spróbować czegoś innego.

  OdpowiedzUsuń