wtorek, 2 listopada 2010

Wymiana notesowa w Szufladzie

W październiku miałam przyjemność uczestniczyć w szufladowej wymianie notesowej. Moją partnerką była Amalia. W ramach wymiany należało przygotować notes o minimalnej powierzchni 100cm2. Jakież wiec było moje zdziwienie gdy zobaczyłam wielkość paczki, którą wysłała mi moja wymiankowa partnerka. Otwierałam ją z ogromnym zaciekawieniem. A w paczce znajdowały się: mały notesik do torebki, duży zeszyt A4 - obydwa pięknie ozdobione przez Amalię. I jeszcze kartka i czekolady i kawy i herbatki.
Do zdjęcia pozują jednak tylko notesy bo  reszta nie doczekała :)

Mały notesik już wylądował w mojej torebce natomiast do zeszytu robi "podchody" Kuba, któremu bardzo spodobał się aniołek na okładce.

Początkowo nie miałam żadnego pomysłu na notes dla Amalii. Zaczęłam przeglądać jej bloga z nadzieją, że natknę się na jakieś wskazówki. I udało się. Powstał wiec taki notes.Jako baza posłużył notes z fajnymi przekładkami zakupiony w Empiku. a do ozdoby wykorzystałam papiery, ćwieka i stempel motyla ze scrap.com, ćwieki z craft4you i rameczkę ze scrapińca.

Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w wymiance bo udało mi się poznać bardzo utalentowaną osobę jaką jest Ewa - Amalia. Po cichutku powiem, że właśnie prowadzimy "negocjacje" w sprawie prywatnej wymianki w bliżej nie określonej przyszłości :)
A Projektantkom Szuflady dziękuję za organizację.

I jeszcze na koniec zapraszam na stronę Scrap Festiwalu, gdzie znajduje się ankieta, w której można głosować na prace (scrapy) zgłoszone do festiwalowego konkursu. Głosowanie trwa do 5 listopada. Można pooglądać piękne prace i zagłosować. Oczywiście na moją hihi ;)

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie

4 komentarze:

 1. Chociaż Ty i Amalia tworzycie w całkiem innym stylu. Każda z Was na swój sposób jest świetna w tym co robi.

  OdpowiedzUsuń
 2. wymianki są fajne :D ja się właśnie szykuję do dwóch:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo udana wymiana! Piekne notesy:) Glos oczywiscie oddany:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Notesiki piękne - już podziwiałam na szufladowym blogu :) A i głos oddany :)

  OdpowiedzUsuń