środa, 19 maja 2010

10 zdjęcie

Do tej zabawy zostałam zaproszona przez Alexls. Polega ona na przedstawieniu 10 najstarszego zdjęcia jakie mamy w komputerze. Muszę przyznać, że ta zabawa bardzo mi się od początku spodobała ale... miałam cichutką nadzieję, że mnie ominie. Powód? Mam tak potworny bałagan w zdjęciach, że zniechęca mnie to do zaglądania do nich. Ostatnio przenosiłam zdjęcia ze starego komputera do laptopa i zmieniłam system archiwizacji ale stare zdjęcia są nadal posegregowane wg starego systemu. Obiecałam sobie, że zrobię z tym porządek ale czasu ciągle brak.
No ale do rzeczy. Po przeprowadzeniu poszukiwań udało mi się zlokalizować TO właściwe zdjęcie. A przynajmniej tak mi się wydaje :)


Jest to róża z mojego "wiejskiego" ogródka.

 
Do zabawy zapraszam monię-art.

3 komentarze:

 1. Dziękuję za zaproszenie do zabawy.:)Dzięki temu mogłam przywołać miłe wspomnienia z dzieciństwa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekuję za odwiedziny w Mglistym Śnie. Dokładnie obejrzałam wszystkie Twoje prace i sądzę , że jesteś bardzo skromna pisząc u mnie , że dopiero stawiasz pierwsze kroki w hafcie. Myślę , że masz złote ręce. pytasz mnie co to za materiał na zdjeciu nr 3- jest to bawełniana kanwa 14 zakupiona w Hobby Studio w Elblągu firmy Zweigart, zestawy do haftu mozna też kupić na str www. Needle Art. Polecam. Jesł ci się jakis wzór to mam jeszcze gdzieś diagramy jak potrzebujesz.
  Pozdrawiam Ciebie i dzieciaczki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z całego zamieszania źle ci napisała , bo nie zerknęłam dokładnie. Więc jeszcze raz wyjaśniam - tkanina haftu 3 to len , a zakupisz go tam gdzie ci juz wczesniej pisałam. Jak ci sie podobaja te stronki?
  Hejka!

  OdpowiedzUsuń