czwartek, 8 kwietnia 2010

Zaległości

Święta, święta i po świętach... Ale u mnie będzie jeszcze przez chwilę świątecznie. A to dlatego, że mam do pokazania kilka zalełych rzeczy. Zbierałam się z tym od początku tygodnia ale niestety szarobury widok za oknem i ciągle padający deszcz nastrajał mnie wyłącznie do spania.

Na początek chciałam pokazać ATC, które przygotowałam na wymianę u Ani.
Temat wiosenny:Miałam okazję wykorzystać moje PIERWSZE!!! dziurkacze.

Oraz temat kobiecy:


A teraz mały powrót do tematyki świątecznej.
Takie oto śliczne jajeczka przywędrowały do mnie od Moniki (Moniczko jeszcze raz dziękuję).

Zachęcam do zajrzenia na Moniki bloga. Znajdziecie tam zdjęcia ozdób, które przygotowała na święta oraz malutką próbkę biżuterii, którą tworzy. Jej najnowszy projekt bierze udział w wyzwaniu 2 na blogu Biżuteryje interpratacje i można oczywiście na niego głosować :)
Mnie podarowane przez Monię jajeczka zainspirowały do stworzenia własnego. Wzór oczywiści z HP.

W trakcie wykańczania jest jeszcze mega jajo. Niestety nie zdążyłam z nim przed świętami a i po świętach idzie mi opornie. A to i ze względu na pogodę i dlatego, że wzór haftuję 3 nitkami. Już wiem, że tego nie znoszę. Nigdy więcej!
No i na sam koniec jeszcze jeszcze jedno jajko, które nie mogło doczekać się pokazania :)
Kilka dni przed świętami brałam udział w warsztatach tworzenia pisanek metodą decupażu. Efekt możecie zobaczyć poniżej.

No na kolana to ono nikogo nie powali. I proszę raczej zdjęcia nie powiększać bo wtedy widoczne będą wszystkie niedociągnięcia ;) ale jak to się mówi "pierwsze koty za płoty". Technika mi się ogromnie spodobała i na pewno będę podejmowała kolejne próby. Mam nadzieję, że z lepszym skutkiem :)

Na koniec dziękuję za wszystkie życzenia świąteczne.

5 komentarzy:

 1. Masz szczególny dar do robienia ATC, zawsze mnie zachwycają! Jajka wyszły Ci świetnie, ja podziwiam i niedociągnięć nie widzę...

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze:o.Jaka niespodzianka mnie spotkała.Bardzo dziękuję za reklamę.Cieszę się,że jajeczka,które Ci sprezentowałam się podobają.Twoje fioletowe jajko w niczym nie ustępuje moim pisankom.Na prawdę!!!
  Jestem pod wrażeniem Twoich ATC.Skąd Ty czerpiesz takie ciekawe pomysły???Może prześlesz mi choć troszkę tej swojej weny?Pleeeeaaassseee....

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne prace wiosenne i świąteczne:)Urocze:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mnie się Twoja interpretacja, czy to karteczek czy ATC. Zawsze mnie mile zaskakujesz. Te są niezwykle wiosenne i optymistyczne. I świetne dziurkacze kupiłaś;)

  OdpowiedzUsuń