sobota, 6 lutego 2010

Walentynki

Już od jakiegoś czasu zaglądam na blogi scraperek i podziwiam cuda tam pokazywane.
Bardzo mi się podobają wykonane techniką scrapbookingu kartki i albumy. Postanowiłam sama spróbować zrobić kartkę ale okazało się, że nie jest to takie proste. Jednak do odważnych świat należy :)


Wykonanie kartki było trudne po pierwsze ze względu na zerowe doświadczenie w tym kierunku a także na całkowity brak materiałów. W sklepach papierniczych w moim mieście udało mi się zaopatrzyć tylko w kolorowe kartony. Napis też wykonany własnoręcznie ponieważ o stępelkach z literkami nikt nie słyszał a ostatnie ziemniaki zużyłam na obiad :)

Kartka została wykonana wg mapki, która była zamieszczona na blogu Polki scrapują - Wyzwanie kartka #1. Nawet się zastanawiałam czy jej tam nie zgłosić ale czekałam do ostatniej chwili i akurat pojawiły się u mnie problemy z internetem. I tym sposobem kartki nie zgłosiłam.

2 komentarze:

  1. A mnie się podoba i to bardzo! Prawdziwa Walentynka! Powiem Tobie szczerze, że i w mojej miejscowości o scrapach to nie słyszeli, jedyne co dostałam to kilka puncherów i kolorowe kartki, ale żeby coś więcej to nie ma:(

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękuję. Pochwała dla mojej kartki jest dla mnie tym cenniejsza, że zaglądałam na Twojego bloga i widziałam śliczne prace.

    OdpowiedzUsuń